График работы:
Пн - Пт с 09:00 до 18:00
Сб - с 09:00 до 16:00
Вс и Праздничные дни - выходные
099 136 25 66
 
Call
Close
Close
Запишитесь на консультацию
Народна та нетрадиціна медицина
Лікарі
Назарчук Ірина Анатоліївна
Лікар народної і нетрадиційної медицини, лікар невролог, кандидат медичних наук. Вища категорія, досвід роботи більше 20 років. Член ВГО "Асоціація фахівців народної і нетрадиційної медицини", ГО "Асоціація гомеопатів України" ГО "Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України", профільних секцій Харківського медичного товариства.
У клініці MedHouse веде прийом висококваліфікований лікар народної та нетрадиційної медицини, лікар невролог, кандидат медичних наук - Назарчук Ірина Анатоліївна.

Практична діяльність: лікування захворювань і симптомів з боку різних систем і органів методами народної та нетрадиційної медицини (гомеопатія, гірудотерапія, фітотерапія, мануальна терапія) в т.ч. підбір лікування при поєднанні декількох захворювань, на тлі медикаментозного та іншого лікування, хронічних формах перебігу, недостатній ефективності лікування іншими методами, алергічними, побічними реакціями на медичні втручання.

Діагностика неврологічних захворювань, лікування неврологічних захворювань медикаментозними засобами і зазначеними методами вище.


Методи лікування: народної і нетрадиційної медицини (гомеопатія, в т.ч. метод класичної гомеопатії, гірудотерапія, фітотерапія, мануальна терапія), рефлексотерапія, медикаментозне лікування.

Гомеопатія - медична система, заснована на лікуванні хвороб шляхом застосування наднизьких доз речовин рослинного, тваринного, мінерального (природного) походження, підібраних за принципом «подібності». Відмінні риси метода- приготування ліків шляхом послідовних розведень речовин і отримання їх надмалих доз, що не викликають алергічних і токсичних реакцій, необхідність врахування індивідуальних особливостей людини і течії самого хворобливого процесу при підборі ліків.

Гірудотерапія – - лікування медичними п'явками, які встановлюються на тіло пацієнта по схемі, прокушують шкіру, впливають на біологічно активні точки; впорскують секрет своїх слинних залоз з біологічно активними речовинами; висмоктують невелику кількість крові. Успішно застосовується в багатьох напрямках медицини, завдяки широкому спектру лікувальної дії: рефлекторному, зменшує згортання крові, атерогенних ліпопротеїнів і розсмоктуючи тромби, поліпшує артеріальний і венозний кровообіг, роботу центральної і периферичної нервової системи, психоемоційну діяльність, регуляцію тонусу судин і артеріального тиску (сприяє зниженню і нормалізації артеріального тиску), харчування і регенерацію тканин, а також протизапальну, антибактеріальну, імуностимулюючу, розсмоктуючу, дезінтоксикаційну, релаксуючи м'язи і знеболюючої дії.

Фітотерапія - лікування засобами рослинного походження. Фітопрепарати - лікарські засоби, виготовлені з різних компонентів лікарських рослин і застосовуються у вигляді настоянок, настоїв, відварів, таблеток і ін. лікарських форм. Будь-яка лікарська рослина містить суму біологічно активних речовин, що відносяться до різних хімічних класів і груп, і володіє не одним, а кількома видами дій. Це надає рослині властивий саме йому набір фармакологічних властивостей різного ступеня вираженості, обумовлює різноманітність лікувального ефекту.

Мануальна терапія – комплекс прийомів ручного впливу, спрямований на поліпшення функціонування опорно-рухового апарату.

Медикаментозне лікування добре відомо всім. Призначається відповідно діагнозу і симптомів захворювання відповідно до загальноприйнятих стандартів надання медичної допомоги та ґрунтується на даних опитування, огляду, додаткових методів дослідження.
Консультація лікаря народної та нетрадиційної медицини вищої категорії, невролога вищої категорії - Назарчук И.А.

- Підбір методів лікування та інформування про них або контроль проведеного лікування - від 300 грн.*

- Призначення комплексного лікування, в т.ч. гомеопатичного, фітотерапевтичного, рефлексотерапії або підбір лікування для прийому на тлі інших лікувальних методів - 500 грн.

- Призначення гомеопатичного лікування за методом класичної гомеопатії
-600грн.

- Гірудотерапія 1 сеанс: тривалість до 2 годин - 250грн.,
до 3 годин - 350грн.,
більше 3 годин - 450грн.
(Ціни вказані без вартості матеріалів. Вартість матеріалів, їх кількість, зони постановки уточнюються лікарем на первинній консультації)

- Мануальна терапія або підбір комплексу прийомів аутостабілізаціі, аутомобілізаціі хребта і \ або вакуум терапія 1 зона - 250 грн.
(Обсяг і тривалість впливу уточнює лікар на консультації).

* Ціна може бути вище і залежить від призначеної схеми лікування або процедури.
Записатися на прийом
Запишіться на первинну консультацію до фахівця або задайте Ваше запитання через форму зворотного зв'язку.
Made on
Tilda